U četvrtak 19. prosinca u prostorijama Instituta za crkvenu glazbu održan je koncert na orguljama “Raduj se, o Betleme” studenata ICG-a, polaznika programa za cjeloživotno obrazovanje “Liturgijsku glazbena kultura'”, studenata FTS-a i Muzičke akademije Sveučilišta u Zagrebu.
U bogatom i raznovrsnim programu izvođači su prikazali visoku razinu umjetničkog muziciranja. Koncert je pratila brojna publika uz profesore orgulja ICG-a, prof. dr. sc. Ružicu Razum, prodekanicu za nastavu KBF-a, prof. dr. sc. Antu Crnčevića, predstojnika ICG-a i prof. art. mo. Miroslava Martinjaka čija se skladba izvodila na koncertu. Nakon koncerta nastavilo se zajedničko druženje prisutnih uz čestitanje nadolazećih blagdana.