Poziv studentima na sudjelovanje u istraživanju “Prilagodba informacijsko-komunikacijske tehnologije studentima s invaliditetom”

Studentica diplomskog studija Organizacija poslovnih sustava na Fakultetu organizacije i informatike Varaždin Sveučilišta u Zagrebu, radi istraživački rad na temu Prilagodba informacijsko-komunikacijske tehnologije studentima s invaliditetom u sklopu 8th Student’s Symposium: Research Topics and Intercultural Learning in the International Context.

Ovim putem doc. dr. sc. Silvija Migles, koordinatorica za studente s invaliditetom, poziva sve studente KBF-a da odvoje malo vremena i iskreno ispune anonimnu anketu. Cilj ovih anketa je ispitati mišljenja vezana za prilagođenost informacijsko-komunikacijske tehnologije studentima s invaliditetom te ocijeniti prilagođenost i identificirati čimbenike koji utječu na prilagođenost.

Zamolba studentima