Produžetak roka za prijavu ERASMUS+ natječaj za mobilnost osoblja ak. god. 2018./2019. – programske zemlje (KA103) – mobilnosti u svrhu PODUČAVANJA

Produžen je rok za prijavu na Natječaj za mobilnost odlaznog osoblja te za dolazak nenastavnog osoblja iz tvrtki izvan RH u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 – Projekti mobilnosti unutar programskih zemalja (KA103) u ak. god. 2018./2019. za aktivnosti:

• podučavanje (za nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica te za nenastavno osoblje iz tvrtki izvan RH)
  • kombinirana aktivnost podučavanja i osposobljavanja (za nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica)

Važne napomene:

Osobe koji se žele prijaviti na ovaj natječaj, a ispunjavaju uvjete navedene u Natječaju, trebaju ispuniti online prijavu i dostaviti potrebnu dokumentaciju s naznakom „Natječaj za Program ERASMUS+ – nastavno osoblje, ak. god. 2018./19. – programske zemlje KA103, produžetak natječaja“ na adresu: Sveučilište u Zagrebu, Trg Republike Hrvatske 14, 10000 Zagreb što je prije moguće a najkasnije do 31. listopada 2018. Financijska potpora će se dodjeljivati prema redu zaprimanja prijava. Ako se u međuvremenu potroše dostupna programska sredstva, Sveučilište će ranije zatvoriti natječaj.

Sastavnice zainteresirane za prihvat nenastavnog osoblja iz tvrtki izvan RH u svrhu podučavanja dostavljaju prijedloge prema uputama u Natječaju.

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama Sveučilište u Zagrebu, http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-sveucilisnih-djelatnika/natjecaji/