Sveučilište u Zagrebu objavljuje Natječaj za dodjelu stipendija redovitim studentima preddiplomskih, integriranih preddiplomskih i diplomskih, diplomskih sveučilišnih te preddiplomskih stručnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija Sveučilišta u Zagrebu za akad. god. 2018./2019.

Prijave na Natječaj traju od 20. ožujka do 7. travnja 2019., a obavljaju se isključivo elektroničkim putem, upisivanjem podataka u aplikaciju na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu www.unizg.hr/stipendije.

Izjava o članovima zajedničkog kućanstva

Natječaj za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu 2019.

Odluka o raspisivanju Natječaja za dodjelu stipendija Sveučilišta u Zagrebu 2019.

Za sva dodatna objašnjenja studenti se mogu obratiti na kontakt e-mail adresu: stipendije@unizg.hr ili na tel. 01/4564-271 i 01/4698-112.