Obavijest o upisu izbornih predmeta za 1. godinu studija

, ,

Obavijest o upisima u višu godinu studija

Upisni list

Potpisivanje indeksa i upis ocjena – prof. dr. sc. Josip Baloban

Prof. dr. sc. Josip Baloban će potpisivati indekse i upisivati ocjene 10. rujna 2018. u 15 sati u katedri Pastoralne teologije (soba 218).

, , , ,

Obavijest o upisima u 1. godinu studija u ljetnom upisnom roku akademske godine 2018./2019.

UPISI U PRVU GODINU PREDDIPLOMSKIH

I INTEGRIRANOG PREDDIPLOMSKOG I DIPLOMSKOG STUDIJA

ljetnom upisnom roku za akademsku godinu 2018./2019.

Upisi za sve kandidate koji su u sustavu Postani student

potvrdili svoju namjeru upisa na Katolički bogoslovni fakultet, bit će:

18. i 19. srpnja 2018. od 9.00 do 14.00 sati

NA UPIS TREBA DOĆI OSOBNO S IDENTIFIKACIJSKOM ISPRAVOM

I DONIJETI:

1. domovnicu
  2. rodni list
  3. fotografiju (6 x 4 cm)
  4. svjedodžbe svih razreda srednje škole
  5. maturalnu svjedodžbu, svjedodžbu Državne mature (ako netko nije u mogućnosti prilikom upisa dostaviti svjedodžbu Državne mature, dostavit će je naknadno)
  6. potvrdu o studiju, završetku ili ispisu, ukoliko je kandidat već upisivao neki studij iste razine
  7. uplatnicu na iznos od 250,00 kuna, uplaćenih na žiro račun KBF-a:

HR732360000-1101358687 (poziv na broj ovisno o studijskom smjeru);

svrha: „upis u 1. god. studija“ (navesti kojega!).

• Filozofsko-teološki studij

[poziv na broj prilikom uplate: 02 1000]

• Studij Religijske pedagogije i katehetike/studij Teološko-religijskih znanosti

[poziv na broj prilikom uplate: 02 2000]

• Institut za crkvenu glazbu za studij Crkvene glazbe

[poziv na broj prilikom uplate: 02 3000]

CJELOKUPNA DOKUMENTACIJA PREDAJE SE U IZVORNIKU

ILI IZDANU SUSTAVOM E-GRAĐANI!

Sve dodatne informacije o upisima i studijskim programima možete dobiti u

Referadi Fakulteta u prizemlju, soba 15

tel.: 01/48 90 436; el. pošta: referada@kbf.hr

Obavijest o upisima u 1. godinu studija u ljetnom upisnom roku ak. god. 2018./2019.

Podjela potpisa prof. dr. sc. Josipa Balobana

Studenti kojima nedostaje potpis prof. dr. sc. Josipa Balobana isti će dobiti u rujnu, a u dogovoru s profesorom i Studentskom referadom.

, , , ,

Natječaji za stipendije za akademsku godinu 2019./2020. na njemačkim sveučilištima i/ili institucijama u Njemačkoj.

DAAD, njemačka služba za akademsku razmjenu, čiji je utemeljitelj Vlada Savezne Republike Njemačke, jedna je od najvećih svjetskih organizacija kojima je primarni cilj stipendiranje i savjetovanje studenata, doktoranada te znanstvenika.

DAAD nudi više od 250 različitih programa stipendiranja na njemačkom i engleskom jeziku od ljetnih tečajava, studijskih stipendija, kratkoročnih i dugoročnih istraživačkih stipendija do studijskih boravaka sveučilišnih profesora u trajanju od nekoliko godina.

Programi stipendiranja DAAD-a dostupni su u svim državama svijeta i za sve studijske discipline. Više informacija na: www.daad.de

DAAD raspisuje natječaj za stipendije za akademsku godinu 2019./2020. na njemačkim sveučilištima i/ili institucijama u Njemačkoj. U ljetnim mjesecima ažurirat će se svi natječaji.

1. Stipendije za studente preddiplomskog i diplomskog studija te studente koji žele upisati doktorski studij, doktorande, postdoktorande te znanstvenike svih disciplina

Rok za prijavu: između 30. rujna 2018. i 1. prosinca 2018.

Više informacija o programu, detaljne upute i obrasci za online prijavu nalaze se na web-stranici:

www.funding-guide.de

www.daad.de/deutschland/promotion/phd/en/

Infomaterijal o studiju i istraživanjuu Njemačkoj možete skinutina web-stranici:

1. Predstavljanje svih stipendija DAAD-a za studente, doktorande, postdoktorande te znanstvenike održat će se u srijedu, 06. lipnja 2018. u 16:00 sati u dvorani VII na Filozofskom fakultetu u Zagrebu. Izlaganje će biti na hrvatskom jeziku i trajat će približno 60 minuta.

Sve novosti su objavljene na Facebook-stranici „DAAD Hrvatska“.

,

„Komisijski ispiti“ (Ispiti pred ispitnim povjerenstvom)

SVI KOJI SU NEKI PREDMET DO SADA PALI TRI PUTA I ŽELE TIJEKOM LJETNOG ISPITNOG ROKA
(lipanj/srpanj) POLAGATI „KOMISIJSKI ISPIT“, TREBAJU DO 8. LIPNJA 2018.
DONIJETI U REFERADU ISPUNJENU MOLBU.

OBRAZAC MOLBE MOŽETE NAĆI NA MREŽNIM STRANICAMA FAKULTETA
(https://www.kbf.unizg.hr/wp-content/uploads/2016/04/Molba-za-polaganje-ispita-pred-ispitnim-Povjerenstvom-KBF-a-5.pdf)

MOLIMO STUDENTE KOJIMA SE „TREĆI PAD“ DOGODI
TIJEKOM ISPITNIH ROKOVA,
DA SE ODMAH JAVE U REFERADU ZBOG DOGOVORA
I ISPUNJAVANJA MOLBE!

Odgoda i nadoknada predavanja – doc. dr. sc. Tomislav Kovač

Zbog izvanredne sjednice Fakultetskog vijeća u petak 1. lipnja 2018., predavanje iz predmeta Međureligijski dijalog odgađa se za petak 8. lipnja 2018. u 13.15 sati.