Objavljen je natječaj za upis, sada već drugog naraštaja studenata, na poslijediplomski sveučilišni interdisciplinarni specijalistički studij Intelektualno vlasništvo u ak. god. 2019./2020.  Interdisciplinarnost kao jedna od temeljnih značajki ovog studija omogućava da ovaj studij upišu osobe različitih struka: društvenog, humanističkog, prirodoslovnog, tehničkog, biotehničkog ili biomedicinskog znanstveno-nastavnog te umjetničkog područja. Vjerujemo stoga da će upis novog naraštaja studenta na ovaj jedinstveni studij pobuditi interes i kod stručnjaka koji su se obrazovali (ili se još uvijek obrazuju) na Vašoj sastavnici. Deficitarnost stručnjaka specijaliziranih za područje intelektualnog vlasništva koji mogu u praksi uspješno rješavati probleme zaštite i iskorištavanja intelektualnih tvorevina dodatni je motiv za takav studij, pogotovo nakon ulaska Hrvatske u Europsku uniju.

NATJEČAJ ZA UPIS na pdsiss Intelektualno vlasništvo u ak_god_2019_2020_ DRUGI NARAŠTAJ

Plakat_pdsiss Intelektualno vlasništvo_poziv za upis drugog naraštaja studenata_ak_god_2019_2020_