Prvi radni sastanak za istraživački projekt Hrvatske zaklade za znanost pod nazivom Doprinos religijskog obrazovanja suživotu u multikulturalnome društvu (RELIGOBRAZ) održan je 23. i 24. siječnja 2020. godine na Katoličkom bogoslovnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu. Voditeljica projekta prof. dr. sc. Ružica Razum istaknula je kako se projekt izvodi u razdoblju od četiri godine, odnosno od 15. siječnja 2020. do 14. siječnja 2024. godine na Katoličkom bogoslovnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu. Uz voditeljicu na projektu još sudjeluju: prof. dr. sc. Blaženka Valentina Mandarić, prof. dr. sc. Ana Thea Filipović, prof. dr. sc. Juro Zečević-Božić, prof. dr. sc. Jadranka Garmaz, prof. dr. sc. Edina Vejo, izv. prof. dr. sc. Nenad Malović, doc. dr. sc. Tomislav Kovač, doc. dr. sc. Denis Barić, mr. sc. Gordana Barudžija, Tomislav Šegina i Marija Jurišić. Također, voditeljica projekta i suradnici unutar dvodnevnog radnog sastanka  predstavili su svoje projektne aktivnosti koje će izvoditi. Cilj je projekta istražiti doprinos religijskog obrazovanja u školama u Hrvatskoj odgoju i obrazovanju za suživot u multikulturalnome društvu.