Članovi Studentskoga zbora KBF-a u Zagrebu, Spectruma i Prosopona sudjelovali na Večeri stvaralaštva studenata KBF-a u Đakovu

, ,

Članovi Studentskoga zbora KBF-a, Spectruma i Prosopona sudjelovali su na Večeri stvaralaštva studenata Katoličkog bogoslovnog fakulteta u Đakovu. Večer je započela pjesmom zbora Ruah “Bože, tebi se utječem (VIS Krstitelj/Split).

Pozdravne govore uputili su:
Nikolina Barić, predsjednica Studentskoga zbora KBF-a Đakovo, izv. prof. dr. sc. Ivica Raguž, dekan Fakulteta, prof. dr. sc. Darko Tepert, predsjednik Povjerenstva za studente laike Katoličkoga bogoslovnog fakulteta u Zagrebu te delegat mons. dr. sc. Đure Hranića, profesor Stjepan Radić.

U programu su sudjelovali:
dramska skupina studenata Katoličkoga bogoslovnog fakulteta u Đakovu s predstavom “Zločin i kazna” (F. M. Dostojevski), skupina iz zbora bogoslova s pjesmom “Agni partene” (sv. Nektarije), kazališna skupina studenata Katoličkoga bogoslovnog fakulteta u Zagrebu, Prosopon s dramskom predstavom “Naš grad” te je na kraju programa zbor Ruah zapjevao “One of us” (Joan Osbourne). Večer je završila zajedničkim domjenkom i pjesmom uz prigodnu glazbu. U subotu nakon doručka, obišli smo Đakovačku katedralu uz pratnju bogoslova Kunčevića, posjetili smo nadbiskupijsku vinariju uz degustaciju i prezentaciju kratkog filma, posjetili smo muzej biskupa J. J. Strossmayera te Državnu ergelu lipicanaca. Posjet smo završili ručkom u Bogoslovnom sjemeništu.

Pogledajte kako nam je bilo u nekoliko fotografija…