Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za akademsku mobilnost u 2018. godini (drugi krug) sa sljedećim mogućnostima razmjene (detaljnije u samom natječaju):

1. b) prekogranična mobilnost prema visokoškolskim ili znanstvenim ustanovama u cijelome svijetu
  2. c) mobilnost doktorskih studenata (kotizacije za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima).

Natječaj je objavljen na sveučilišnim stranicama, http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-sveucilisnih-djelatnika/natjecaji/.

Podsjetnik: od ove godine uvedena je online prijava za odlazne mobilnosti. Kandidati se prijavljuju online, nakon čega svoje prijave dostavljaju matičnim sastavnicama sukladno internom roku sastavnice.

Rokovi za prijavu:

• za kandidate: kandidati se mogu prijaviti online do zaključno 23. travnja 2018. Kandidati dostavljaju svoju online prijavu zajedno s ostalom natječajnom dokumentacijom svojim matičnim sastavnicama koje određuju interni rok za prijavu.
  • za sastavnice:  sastavnice dostavljaju rang-liste Uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu isključivo na staff@unizg.hr do zaključno četvrtka 3. svibnja 2018.