Objavljen je 2. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ (KA131) za akademsku godinu 2021./22.

Drugi krug Natječaja namijenjen je studentima koji sa stručnom praksom žele početi u periodu:
1. veljače 2022. – 1. kolovoza 2022.

Završetak mobilnosti je najkasnije 30. rujna 2022.

Tekst Natječaja nalazi se na sljedećoj poveznici:

Krajnji rok za online prijave je
30. travnja 2022. u 12 sati (ili ranije, ovisno o predviđenom datumu polaska).

Krajnji rok za dostavu prijavne dokumentacije je
30. travnja 2022. do kraja dana (ili ranije, ovisno o predviđenom datumu polaska).
Postoji mogućnost i ranijeg zatvaranja Natječaja u slučaju ranijeg isteka predviđenih sredstava.

VAŽNO!
Postupak prijave je, jednako kao i u prethodnom krugu Natječaja, predviđen isključivo elektroničkim putem, te se oslanja na pomoć Erasmus koordinatora na sastavnici.
Naime, predviđeno je da svaki student-prijavitelj ispunjava svoju online prijavu, a nakon toga dostava popratne prijavne dokumentacije ide isključivo preko koordinatora sa sastavnica,
slanjem na e-mail adresu: natjecaj.placement@unizg.hr.

Detaljnije upute o postupku prijave možete pronaći na gornjoj poveznici (Tekst Natječaja).