Poziv na predstavu studentske dramske družine „Prosopon“ – “Sve što niste znali o Krešimiru”

, , , , ,

“Gaudeamus igitur, iuvenes dum sumus!

Kao što prvi stihovi studentske himne govore o radosti i mladosti, tako i studenti trebaju primjenjivati svoju radost tijekom studiranja. Osim radosti, tu je kreativnost i zalaganje. U današnjem smo vremenu svjesni kako umjetnost puno toga može izreći, podučiti i izreći pouku. Dramska družina Prosopon je glumačka grupa koja djeluje na Katoličkom bogoslovnom fakultetu u Zagrebu. Svojim programom, predstavama i dramskim komadima prisustvuje na događajima koje Katolički bogoslovni fakultet ima.

Ovim putem Vas pozivamo na premijernu izvedbu predstave Sve što niste znali o Krešimiru. Predstava će premijerno biti izvedena 3. lipnja u 19 sati. Mjesto održavanja je Dvorana Vijenac, Kaptol 29 a.

Nakon predstave će biti kratka zakuska i druženje. Povod održavanja premijere je zahvala Dramske družine Prosopon na podršci i bodrenju koju imaju od strane profesora, studenata i ljudi koji prate naš rad i trud. Osim zahvale, tu je obilježavanje kraja još jedne uspješne akademske godine.
U privitku šaljemo plakat koji možete podijeliti i promovirati.
Radujemo se što većem odazivu i podršci.”

Dramska družina Prosopon