, ,

Promjena mjesta predavanja tijekom održavanja predavanja izvanrednog stručnog studija Teologije

Od 12. do 17. studenoga 2018. održava se prvi tjedan nastave izvanrednog stručnog studija Teologije u ovoj akademskoj godini.

S obzirom da se za nastavu navedenog studija, prema dugogodišnjem običaju, i ove akademske godine koristi dvorana VI, osim ako je rasporedom toga studija određeno nešto drugo, u rasporedu mjesta održavanja redovite nastave bit će sljedeće promjene:

• U utorak, 13. studenoga 2018., doc. dr. sc. Nedjeljka s. Valerija Kovač će seminar Duša kao teološki i eshatološki pojam umjesto u dvorani V održati u sobi 305 (III. kat).
  • U utorak, 13. studenoga 2018., prof. dr. sc. Stjepan Baloban će izborni kolegij Kršćanski caritas i socijalno zagovaranje umjesto u dvorani VI održati u dvorani V.
  • U srijedu, 14. studenoga 2018., doc. dr. sc. Denis Barić će obvezno-izborni kolegij Metodičke vježbe iz katehetike umjesto u dvorani VI održati u dvorani IV.
  • U srijedu, 14. studenoga 2018., prof. dr. sc. Josip Šimunović će izborni kolegij Oblici župnog pastorala umjesto u dvorani VI održati u dvorani IV.
  • U srijedu, 14. studenoga 2018., prof. dr. sc. Josip Šimunović će seminar Dokument HBK: “Da vaša radost bude potpuna” (Iv 15,11). Kateheza i rast u vjeri u današnjim okolnostima, 2018. umjesto u dvorani VI održati u dvorani IV.

Nastava ostalih obveznih i izbornih kolegija te seminara koja se redovito održava u dvorani VI ne podliježe promjenama te će se, prema svojem redovitom rasporedu, održati u dvorani VI.