,

Raspored predavanja Licencijatskoga i doktorskog studija teologije 13. prosinca 2018.

Odgoda i nadoknada predavanja – prof. dr. sc. Ivan Bodrožić

Izborni kolegij prof. dr. sc. Ivana Bodrožića, Ekleziologija sv. Augustina, neće biti održan 6. prosinca 2018. Nadoknada će biti 13. prosinca, neposredno nakon redovitog predavanja navedenog kolegija.

, ,

Promjena mjesta predavanja tijekom održavanja predavanja izvanrednog stručnog studija Teologije

Od 10. do 15. prosinca 2018. održava se drugi tjedan nastave izvanrednog stručnog studija Teologije u ovoj akademskoj godini.

S obzirom da se za nastavu navedenog studija, prema dugogodišnjem običaju, i ove akademske godine koristi dvorana VI, osim ako je rasporedom toga studija određeno nešto drugo, u rasporedu mjesta održavanja redovite nastave bit će sljedeće promjene:

• U utorak, 11. prosinca 2018., doc. dr. sc. Nedjeljka s. Valerija Kovač će seminar Duša kao teološki i eshatološki pojam umjesto u dvorani V održati u sobi 305 (III. kat).
  • U utorak, 11. prosinca 2018., prof. dr. sc. Stjepan Baloban će izborni kolegij Kršćanski caritas i socijalno zagovaranje umjesto u dvorani VI održati u dvorani V.
  • U srijedu, 12. prosinca 2018., doc. dr. sc. Denis Barić će obvezno-izborni kolegij Metodičke vježbe iz katehetike umjesto u dvorani VI održati u dvorani IV.
  • U srijedu, 12. prosinca 2018., prof. dr. sc. Josip Šimunović će izborni kolegij Oblici župnog pastorala umjesto u dvorani VI održati u dvorani IV.
  • U srijedu, 12. prosinca 2018., prof. dr. sc. Josip Šimunović će seminar Dokument HBK: “Da vaša radost bude potpuna” (Iv 15,11). Kateheza i rast u vjeri u današnjim okolnostima, 2018. umjesto u dvorani VI održati u dvorani IV.

Nastava ostalih obveznih i izbornih kolegija te seminara koja se redovito održava u dvorani VI ne podliježe promjenama te će se, prema svojem redovitom rasporedu, održati u dvorani VI.

, ,

Zamjena predavanja – doc. dr. sc. Božidar Mrakovčić i doc. dr. sc. Taras Barščevski

Obavješćuju se studenti II. godine Filozofsko-teološkog studija o zamjeni u rasporedu biblijskih kolegija petkom.

U petak, 30. studenoga 2018., doc. dr. sc. Božidar Mrakovčić će predavanje kolegija Uvod i egzegeza Staroga zavjeta I (Petoknjižje i Prednji proroci) održati u vremenu od 11:15 do 13:00.

U petak, 7. prosinca 2018., doc. dr. sc. Taras Barščevski će predavanje kolegija Uvod i egzegeza Novoga zavjeta I (Sinoptici) održati u vremenu od 11:15 do 13:00.

, ,

Promjena mjesta predavanja – prof. mr. art. Miroslav Martinjak i lic. theol. Jakov Rađa

U četvrtak, 29. studenoga 2018., prof. mr. art. Miroslav Martinjak će predavanje kolegija Crkvena glazbena kultura od 10:15 do 12:00 održati iznimno u dvorani VI, dok će lic. theol. Jakov Rađa predavanje kolegija Uvod u filozofiju i teologiju od 10:15 do 12:00 održati iznimno u dvorani IV.

, ,

Doc. dr. sc. Daniel Patafta – seminar, 29. studenoga 2018.

Obavješćuju se studenti koji četvrtkom u 12:15 u dvorani I imaju seminar Crkveno-povijesne teme u Katoličkom listu od 1918. do 1941. kod doc. dr. sc. Daniela Patafte da u četvrtak, 29. studenoga 2018., trebaju biti prisutni na gostujućem predavanju prof. dr. dr. Pabla Sudara u istoj dvorani i u isto vrijeme.

Odgoda i nadoknada predavanja – prof. dr. sc. Juro Zečević Božić

Zbog opravdane spriječenosti, prof. dr. sc. Juro Zečević Božić u ponedjeljak, 19. studenoga 2018., neće održati predavanja obveznog kolegija Istočno bogoslovlje na V. godini Filozofsko-teološkog studija te obvezno-izbornog kolegija Konfesiologija.

Nadoknada predavanja Istočnog bogoslovlja će biti u utorak, 27. studenoga 2018., u vremenu od 12:15 do 14:00 u dvorani V. Podsjećaju se studenti da će u ponedjeljak, 26. studenoga 2018., imati predavanje navedenoga kolegija prema redovitom rasporedu.

Nadoknada predavanja Konfesiologije će biti odrađena u obliku produljene nastave ponedjeljkom, neposredno nakon redovitog termina navedenoga kolegija u dvorani IV. Tako će studenti koji su upisali Konfesiologiju 26. studenoga i 3. prosinca 2018., umjesto od 12:15 do 14:00, imati predavanje od 12:15 do 15:00 u dvorani IV.

,

Raspored predavanja Licencijatskoga i doktorskog studija teologije 23. studenoga 2018.

, ,

Od 12. do 17. studenoga 2018. održava se prvi tjedan nastave izvanrednog stručnog studija Teologije u ovoj akademskoj godini.

• U utorak, 13. studenoga 2018., doc. dr. sc. Nedjeljka s. Valerija Kovač će seminar Duša kao teološki i eshatološki pojam umjesto u dvorani V održati u sobi 305 (III. kat).
  • U utorak, 13. studenoga 2018., prof. dr. sc. Stjepan Baloban će izborni kolegij Kršćanski caritas i socijalno zagovaranje umjesto u dvorani VI održati u dvorani V.
  • U srijedu, 14. studenoga 2018., doc. dr. sc. Denis Barić će obvezno-izborni kolegij Metodičke vježbe iz katehetike umjesto u dvorani VI održati u dvorani IV.
  • U srijedu, 14. studenoga 2018., prof. dr. sc. Josip Šimunović će izborni kolegij Oblici župnog pastorala umjesto u dvorani VI održati u dvorani IV.
  • U srijedu, 14. studenoga 2018., prof. dr. sc. Josip Šimunović će seminar Dokument HBK: “Da vaša radost bude potpuna” (Iv 15,11). Kateheza i rast u vjeri u današnjim okolnostima, 2018. umjesto u dvorani VI održati u dvorani IV.

Obavijest o neodržavanju nastave – prof. dr. sc. Anton Tamarut

U utorak, 30. listopada 2018., zbog sprovoda akademika Ivana Goluba, profesora emeritusa KBF-a,
prof. dr. sc. Anton Tamarut neće održati nastavu svojih kolegija Sakramentologija I te Čovjek slika Božja.