Uvodno predavanje iz predmeta “Tjelesna i zdravstvena kultura”

, , ,

Uvodno predavanje iz predmeta Tjelesna i zdravstvena kultura za I. godinu Filozofsko-teološkog studija i za I. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Teološko-religijske znanosti (jednopredmetni), održat će se u srijedu, 5. listopada 2022. godine u 12 sati u DVORANI 1 (suteren, S3).

Prisustvo uvodnom satu je obvezno!

Uvodno predavanje iz predmeta Tjelesna i zdravstvena kultura za I. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Teološko-religijske znanosti (dvopredmetni), II. godinu Filozofsko-teološkog studija i II. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Teološko-religijske znanosti (jednopredmetni) održat će se u četvrtak, 6. listopada 2022. godine s početkom u 11,45 u DVORANI 1 (suteren, S3)

Molim studente i studentice Instituta za crkvenu glazbu da izaberu termin uvodnog predavanja.

Prisustvo uvodnom satu je obvezno!

Davorin Babić, mag. cin.