Dobitnici Rektorove nagrade za akademsku godinu 2017./2018.

Povjerenstvo za Rektorovu nagradu pregledalo je studentske radove koje su predložile sastavnice Sveučilišta u Zagrebu te je izabralo ukupno 172 rada u pet kategorija: 112 rada u a) kategoriji za individualni znanstveni i umjetnički rad (jedan ili dva autora), 31 u b) kategoriji za timski znanstveni i umjetnički rad (tri do deset autora), 3 u d) kategoriji za “veliki” timski znanstveni i umjetnički rad (više od deset autora), 3 u e) kategoriji za posebne natjecateljske uspjehe pojedinaca ili timova i 23 u f) kategoriji za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici.

Popis dobitnika i nagrađenih radova objavljeni su i na mrežnim stranicama Sveučilišta u Zagrebu http://www.unizg.hr.

Nagrađeni studenti Katoličkog bogoslovnog fakulteta su Josip Staržik i Mihovil Žuljević-Mikas

Svečana dodjela Rektorove nagrade održat će se u petak 6. srpnja 2018. u 11 sati u Kongresnoj dvorani na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, Kennedyjev trg 6.

Prigodom svečane podjele nagrada organizirana je i izložba postera nagrađenih radova dobitnika Rektorove nagrade i bit će otvorena od 6. do 13. srpnja 2018. na Ekonomskomu fakultetu.