, ,

Javna obrana teme doktorskoga rada Ratka Podvorca, mag. theol. pred Povjerenstvom

U utorak, 27. studenoga 2018. godine s početkom u 10.30 sati u dvorani VI (soba 208) održat će se javna obrana teme doktorskoga rada Rađanje Boga u duši: metafizika čovjeka u njemačkim propovijedima Meistera Eckharta (1260-1328) Ratka Podvorca, mag. theol. pred Povjerenstvom u sastavu: izv. prof. dr. sc. Nenad Malović, predsjednik; prof. dr. sc. Ivan Šestak, vanjski član i izv. prof. dr. sc. Danijel Tolvajčić, predloženi mentor-član.

Fakultetsko vijeće Katoličkoga bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu imenovalo je Povjerenstvo za ocjenu teme doktorskoga rada na I. redovitoj sjednici 26. listopada 2018. godine pod točkom V/2 Dnevnoga reda.