Najava plana raspisivanja SMS natječaja za studijski boravak u ak. god. 2021./2022.

Sljedeći tjedan planira se raspisivanje SMS natječaja za zimski semestar 2021./22. na sredstva preostala od tekućeg projekta iz 2020. projektne godine. Radi se o znatno manjem budžetu nego uobičajeno po semestru te Sveučilište u Zagrebu apelira da se prijave oni studenti kojima je jedino moguća mobilnost u zimskom semestru.

Natječaj za SMS mobilnosti u ljetnom semestru 2021./22. raspisat će se kada će biti poznati detalji novog Erasmus programa; na proračunska sredstva novoga programskoga razdoblja, što ovisi o odlukama Europske komisije.

Konačna odluka o raspisu natječaja trebala bi biti donesena početkom sljedećega tjedna, a natječaj za zimski semestar bit će otvoren 2 do 2,5 tjedna.