Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za akademsku mobilnost u 2019. godini (drugi krug) sa sljedećim mogućnostima razmjene (detaljnije u samom natječaju):

1. b) prekogranična mobilnost prema visokoškolskim ili znanstvenim ustanovama u cijelome svijetu
  2. c) mobilnost doktorskih studenata (kotizacije za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima)

Natječaj je objavljen na sveučilišnim stranicama, http://www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-sveucilisnih-djelatnika/natjecaji/.

Rokovi za prijavu:

• za kandidate: kandidati se mogu prijaviti online do zaključno 6. svibnja 2019. Kandidati dostavljaju svoju online prijavu zajedno s ostalom natječajnom dokumentacijom svojim matičnim sastavnicama koje određuju interni rok za prijavu. Važna napomena: online obrazac dostupan je za printanje do roka do kojeg je online prijava dostupna kandidatima (do 6. svibnja), a ne do roka do kojeg sastavnice dostavljaju svoje rangliste.
  • interni rok za prijavu na natječaj za akademsku mobilnost je 9. svibnja 2019. godine.

Odluka o kriterijima_KBF-a