Obavješćujemo studente i profesore da će se

utorak, 2. travnja od 16 do 19 sati u hotelu Sheraton, Ul. kneza Borne 2

održati šesti EducationUSA sajam visokog obrazovanja u Hrvatskoj.

EducationUSA sajam visokog obrazovanja organizira Institut za razvoj obrazovanja (IRO) u suradnji s Veleposlanstvom SAD-a u Hrvatskoj i mrežom EducationUSA.

Na EducationUSA sajmu predstavit će se: ACT – The  American College of Thessaloniki, Anglo American University, Bucks County Community College, Furman University, Green River College, Northeast Wisconsin Technical College, Northern Illinois University, Northwest Missouri State University, Pepperdine (Graduate) School of Public Policy, University of Colorado Boulder, University of Delaware, Valparaiso University, Wright State University, RIT Croatia, Truman State University.

EducationUSA sajam visokog obrazovanja predstavlja jedinstveni događaj namijenjen učenicima i studentima na kojem će američka sveučilišta i koledži predstaviti studijske programe i financijsku potporu za studij. Na sajmu će ujedno obrazovne savjetnice EducationUSA mreže pružati informacije o mogućnosti studiranja u SAD-u. EducationUSA okuplja više od 400 centara u 170 zemalja koji pružaju točne, sveobuhvatne i aktualne informacije o mogućnostima studiranja u SAD-u uz potporu U.S. State Departmenta.

Poziv