Završena XXIII. Smotra Sveučilišta u Zagrebu

Svečanom dodjelom priznanja sudionicima Smotre, u subotu 24. studenog 2018. završena je XXIII. Smotra Sveučilišta u Zagrebu. Sastavnice zagrebačkog Sveučilišta (njih 34), ali i ostalih visokih učilišta iz Republike Hrvatske, budućim brucošima predstavljale su se kroz tri dana svojim programima i promotivnim materijalima. U četvrtak i petak pojedine sastavnice Sveučilišta predstavile su se kroz desetominutne razgovore s voditeljima programa, dok je u subotu predstavljanje bilo u obliku panel diskusija prema interesnim područjima. Za vrijeme trajanja Smotre Katolički bogoslovni fakultet je na vrlo komunikativan način privlačio pažnju brojnih mladih posjetitelja, a naše studentice i studenti s različitih studijskih smjerova osmislili su zanimljiv kviz znanja za one koji su se zaustavili pred prostorom čija je poruka 1+1=1 bila više nego privlačna. Zahvaljujemo svima koji su uložili svoj trud i vrijeme u promociju našeg Fakulteta.

Koordinator za organizaciju Smotre Sveučilišta u Zagrebu 2018.

dr. sc. Anđelo Maly