U srijedu , 6. 3. 2019, od 11 h  do  18 h,  u Medijateci Francuskog instituta u Hrvatskoj (Preradovića 5), održati Dan otvorenih vrata – Campus France Croatie.

Espace Campus France Croatie (Medijateka, Preradovićeva 5,) je mjesto gdje učenici, studenti, mladi znanstvenici i svi zainteresirani posjetitelji mogu dobiti sve potrebne informacije o studiranju u Francuskoj i stipendijama koje Francusko veleposlanstvo dodjeljuje hrvatskim studentima koji žele nastaviti studij ili se stručno usavršavati u Francuskoj .

Individualna savjetovanja kao i posebne prezentacije o studiranju u Francuskoj biti će organizirane za grupe učenika ili studenata, uz prethodnu najavu (zagreb@campusfrance.org).

Napominjemo da je ovo događanje namijenjeno svim učenicima i studentima zainteresiranima za studij i stručno usavršavanje u Francuskoj (neovisno o znanju francuskog jezika).

Dan otvorenih vrata