U sklopu projekta Povećanje pristupa elektroničkim izvorima znanstvenih i stručnih izvora informacija – (e-Izvori), Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu započela je provođenje edukacijskih radionica o dostupnim elektroničkim izvorima za studente diplomskih i poslijediplomskih studija te za znanstveno-nastavno, znanstveno, nastavno i suradničko osoblje.

Cilj edukacije je upoznavanje studenata, mladih znanstvenika i znanstveno-nastavnog osoblja o mogućnostima pristupa elektroničkim izvorima znanstvenih i stručnih informacija te osposobljavanje za samostalno pretraživanje.

Edukacijske radionice se održavaju u elektroničkoj učionici na polukatu Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu. Raspored edukacijskih radionica za mjesec veljaču i ožujak 2018. godine te prijavu na iste pogledajte ovdje