Savez društava bivših studenata Sveučilišta u Zagrebu poziva na Alumni priču pod nazivom Diploma s olimpijskim potpisom koja će se održati zajedno sa Skupštinom Saveza u četvrtak, 4. srpnja 2024. u 14 sati u dvorani „Miroslav Čačković“ na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (Šalata 3b, Zagreb).

Gosti Alumni priče biti će:

prof. dr. sc. Romana Caput-Jogunica, predsjednica Komisije za dual karijeru u sportu Hrvatskog olimpijskog odbora;

izv. prof. dr. sc. Tomislav Smoljanović, specijalist ortoped i osvajač brončane olimpijske medalje u osmercu i

Martina Zubčić Dušak, operativna menadžerica i osvajačica brončane olimpijske medalje u taekwondou.

Razgovor će voditi prof. dr. sc. Veljko Đorđević, a glazbeni program izvodi Greenhill Club pod ravnanjem prof. dr. sc. Brune Baršića.