,

Susret Uprave KBF-a s profesorima Teološkog fakulteta Sveučilišta Nikole Kopernika iz Poljske

U okviru međunarodne Erasmus+ suradnje, u srijedu 28. veljače 2018., u prostorijama Dekanata Katoličkoga bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, održan je susret Uprave Katoličkoga bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu s profesorima Teološkog fakulteta Sveučilišta Nikole Kopernika iz poljskog Toruńa, prof. Piotrom Roszakom te prof. Dariuszom Zagórskim, ujedno i Rektorom toruńske Bogoslovije (Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Toruńskiej).

Zajedno s profesorima iz Poljske susretu je nazočio i doc. dr. sc. Saša Horvat s područnog studija Teologije u Rijeci.

Na susretu su razmijenjene relevantne svježe informacije iz znanstvenog područja kojima se imenovani profesori bave u svojem istraživačkom i nastavničkom radu te se razgovaralo o mogućnostima daljnje međunarodne suradnje naših visokoškolskih institucija.